ASBUZU TİC. ŞTİ. LTD.

ASBUZU TİC. ŞTİ. LTD. geri dönüştürülebilir metal ve metal dışı bir çok ürünü K.K.T.C., ve dünya pazarındaki geri dönüşümü sağlamak üzere Yıldıray ALTUNTAŞ, Üzeyir ALTUNTAŞ, İlker ALTUNTAŞ ve Ayhan ALTUNTAŞ tarafından 01.01.2005 yılında kuruldu.
Aile şirketi olarak faaliyete geçen ASBUZU TİC. ŞTİ. LTD. K.K.T.C.'d Haspolat San. Böl. No:5 LEFKOŞA merkez binası ve Serbest Bölge MUGOSA Limanındaki şubesi ile hizmet vermeye başladı.

Profesyonel kadroya ve teknolojik alt yapıya gereken duyarlılığı göstererek sadece cevreye değil, ülke ekonomisine de katkıda bulunarak büyüdü ve büyümeye devam ediyor.

Çevresine ve türk ekonomisine sağladığı büyük katkılarla büyümeye devam etmektedir. İlkelerine bağlı kalarak çalışmalarını devam ettirmek ve kapasitesini arttırmak en önemli amacıdır.

ASBUZU TİC. ŞTİ. LTD. İhracat Hizmetleri; K.K.T.C.' Lefkoşa da faaliyet göstermektedir ve geri dönüşümlü malzemelerden bir kısmını Mugosa Limanı'ndan yurtdışına ihraç etmektedir.

ASBUZU TİC. ŞTİ. LTD.; tüketimi gün geçtikçe artan geri dönüşümlü maddelerin toplanması ve çevrenin korunması ilkesi ile doğadaki geri dönüşüm zincirinin en önemli halkalarından birini oluşturarak, hassas çalışmalarıyla bilinçli bir hizmet vermektedir. ASBUZU TİC. ŞTİ. LTD. ; müşteri memnuniyetinin öneminin, hedefe ulaşma yönündeki en önemli etken olduğunun daima farkındadır.

K.K.T.C.'nin tüm il ve ilçelerinde oluşturulmuş şube ağıyla, başta demir ve demirdışı metaller olmak üzere, alüminyum ve pet şişe hurdaları toplama ve işleme hizmeti veren firmamız, kendi bünyesindeki ihracat departmanı ile ihracat alanında da faaliyet göstermektedir. 2005 yılında kurulmuş olan şirketimiz her geçen sene artan bir kapasiteyle hizmet etmektedir.

K.K.T.C. çapındaki şubelerimizden gelen geri dönüşümlü malzemeler sahamızda toplandıktan sonra türlerine göre ayrılıp işlenir ve tekrar ekonomiye kazandırılır.

K.K.T.C.'nin önde gelen en iyi organize edilmiş limanı olan Mugosa Limanı'ndan yapılan ihracatımız hem ülke ekonomisi için hem de çevre için ayrı bir değer taşımaktadır.

ASBUZU TİC. ŞTİ. LTD., tüm bu iş akışında görev disiplini ve hız ilkelerini yerine getirmeye çalışır. Müşteri memnuniyetinin öneminin, hedefe ulaşma yolundaki en önemli etken olduğunun daima farkındadır.